De platenkast van Jan Hautekiet / woensdag 13 december

Bericht van 26 oktober ’23
Op woensdag 13 december ontvangen we niemand minder dan Jan Hautekiet om het te hebben over zijn grote passie: muziek.

Moeten we Jan Hautekiet nog voorstellen? De legendarische radiomaker en presentator startte in 1979 bij de toenmalige BRT. Hij richtte mee de radiozender Studio Brussel op en was jarenlang dé stem van Radio 1.

Hij is daarnaast ook een uitstekend pianist. Met Patrick Riguelle stichtte hij ‘De laatste showband’, hij ging op tournee met de voorstelling ‘Un premier amour’ en werkte samen met Rik De Leeuw aan meerdere theatertournees. Ook met iconen uit de Belgische muziek zoals Jean Blaute, Bart Peeters en The Scabs zette hij verschillende projecten op. De jongste jaren is Jan Hautekiet ook actief als voorzitter van Cultuurloket, Rosas en Sabam.

Met zijn onstuitbare passie voor muziek is hij de geknipte persoon om over zijn platenkast te komen vertellen. Razend benieuwd? Wij ook!

Praktisch
Wanneer? Woensdag 13 december om 20 uur
Waar? GC de Muze van Meise
Tickets? €10

Koop tickets

Nieuwsoverzicht
jan hautekiet

Openingsuren & contact

Hoofdbibliotheek Meise
adres
Brusselsesteenweg 44 bus 11860 Meise
Tel.
02/892.24.20
e-mail
info@bibmeise.be

Openingsuren

Vandaag 15 - 19 uur

Deel deze pagina